KAMUOYU DUYURUSU

26 Şubat 2019


Sayın Vatandaşlarımız,
 
Biz henüz harekete geçmeden web sitemizin keşfedilmesi ve basında haber olmasıyla birlikte, yola çıkmakta ne kadar haklı olduğumuzu gösterircesine yüzlerce destek, kadromuza katılma ve kurulacak partimize üyelik talebi aldık.

Bu ilgi ve destek, ülkemiz için ideallerimizde yalnız olmadığımızı ve bu idealleri gerçeğe dönüştürebilecek sinerjinin oluştuğunu göstererek bizi çok sevindirdi.

Kadromuza katılma, il ve ilçe teşkilatlarımızda görev alma veya Partimize üye olma taleplerinde bulunan tüm vatandaşlarımıza ilerleyen günlerde dönüş yapılacağını bildirir, gösterilen ilgi ve alaka için tüm vatandaşlarımıza çok teşekkür ederiz.

Partimizin ismi ve kadromuz, politika ve vaatlerimizin kamuoyunda tartışılması için bir müddet daha açıklanmayacaktır. Bu süreçte basında çıkan haber ve yorumlar, sosyal medyada yapılan yorum, eleştiri ve öneriler ile iletişim adreslerimize gelen öneriler ve yapıcı eleştiriler, dikkatle takip edilmektedir.

Tüm bu yorum, eleştiri ve öneriler dikkate alınarak Partimizin programına son hali verilecek ve sonrasında kadromuz kamuoyu huzuruna çıkacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 26/02/2019
 

#YeniBirParti Kadrosu
www.yenibirparti.org
bilgi@yenibirparti.org 
https://www.facebook.com/yeni1parti/
https://twitter.com/_YeniBirParti_
https://www.instagram.com/_yenibirparti_/